Poziv na sajam hrane u Manili, Filipini

Vrijeme održavanja: 19.05.2017. - 21.05.2017.   /   Rok prijave: 23.01.2017.

EU Phillipines Business Network (EPBN) s komorom CCI France-Philippines kao partnerom, organizira poslovnu misiju u Manili za vrijeme IFEX Filipini 2017, prestižnoga azijskog sajma hrane, od 19. do 21. svibnja 2017.

IFEX Filipini je najveći filipinski međunarodni sajam hrane s naglaskom na azijskoj etničkoj hrani i sastojcima, na kojem se predviđa sudjelovanje više od sedam stotina međunarodnih i lokalnih izlagača.

U sklopu sajma organizirat će se specijalizirana izložba u europskom paviljonu u kojem će dvanaest tvrtki iz EU, koje je izabrao sam organizator na temelju pristiglih prijava, imati priliku izlagati svoje proizvode. Participacija za sudjelovanje na sajmu iznosi 3200 eura, od kojih će organizator izabranim europskim tvrtkama sufinancirati 500 eura.

Participacijom je obuhvaćeno sljedeće: izložbeni prostor od devet četvornih metara, organizirani B2B sastanci te networking primanje i logistička potpora pri organizaciji dolaska i boravka.

Sve zainteresirane male i srednje tvrtke trebaju poslati prijave do 23. siječnja 2017. na sljedeće elektroničke adrese: fidel.ventura@epbn.ph; emmanuel.de.ghellinck@epbn.ph; teresa.yedra@ccifrance-philippines.org

Detaljnije informacije o sajmu i prijavni obrazac pronađite u priloženim dokumentima.

• Lozika Mašić stručna suradnica, Pododjel za prekomorska tražišta Tel: +385 1 4561 677 Email: lmasic@hgk.hr

Organizatori

EU-Philippines Business Network Tel.: +632 832-8121; +632 832-8122 Fax: E-mail: fidel.ventura@epbn.ph; emmanuel.de.ghellinck@epbn.ph; teresa.yedra@ccifrance-philippines.org