Poziv na predstavljanje projekta Rekonstrukcija i opremanje poduzetničke poslovne infrastrukture-Adriatic Business Centre (ABC)

Objavljeno: 15. 11. 2017. , Ažurirano: 23. 11. 2017.

Prvo javno predstavljanje projekta Rekonstrukcija i opremanje poduzetničke poslovne infrastrukture - Adriatic Business Centar (ABC) održat će se u srijedu, 22. studenoga u 12 sati u Gradskoj knjižnici Juraj Šižgorić, Poljana 6, Šibenik.

Projektom ukupne vrijednosti 20 milijuna kuna koji se u stopostotnom iznosu financira iz Europskog fonda za regionalni razvoj obnovit će se poslovna zgrada s vanjskim prostorom na prostoru bivše tvornice TLM-a.

Zgrada ukupne površine od 1700m2 projektom će biti prenamijenjena u moderni poslovni centar u kojem će se i poduzetnicima i regionalnim dionicima (gradovima i općinama) pružati usluge korištenja i najma prostora te usluge informiranja, edukacije i savjetovanja u svim fazama poslovanja te pripreme i provedbe projekata.

Poseban naglasak bit će stavljen na aktivnosti podrške privlačenja investicija te brendiranje i marketinško pozicioniranje poduzetnika, kao i gradova i općina u Šibensko-kninskoj županiji.

Adriatic Business Center-ABC će sadržavati 30 potpuno opremljenih ureda, 4 studija za audiovizualnu i post produkciju, dizajn i  marketing, zajednički radni prostor za oko 50-ak poduzetnika te multifunkcionalnu dvoranu za različite tipove događanja.

Projekt provodi Javna ustanova Razvojna agencija Šibensko-kninske županije s partnerima: Šibensko-kninskom županijom; Razvojnom agencijom Istarske županije - IDA d. o. o.; Znanstveno-tehnologijskim parkom Sveučilišta u Rijeci - STEP RI d. o. o.  te suradnicima HGK Županijskom komorom Šibenik, Županijskom komoreom Split i svim gradovima Šibensko-kninske županije.

Prijaviti se na predstavljanje Projekta možete do ponedjeljka, 20. studenoga na e-mail: ana.matas@rra-sibenik.hr ili telefon: 022 247 180.

U pratećim dokumentima nalazi se poziv i program.