Okrugli stol na lanjskoj konferenciji u Beču
Izvor: Advantage Austria

Poziv na konferenciju Future of Building, poslovne susrete i posjet projektima u Beču

Objavljeno: 17. 02. 2017. , Ažurirano: 19. 05. 2017.

HGK - Komora Zagreb i Europska poduzetnička mreža Hrvatske pozivaju vas na konferenciju o inovativnim rješenjima u zgradarstvu i graditeljstvu Future of Building, koja će se održati u Beču u četvrtak, 17. svibnja, u Austrijskoj gospodarskoj komori.

Istoga dana na istome mjestu, održat će se i B2B razgovori sa zainteresiranim austrijskim tvrtkama, dok je razgledavanje jedinstvenih projekata u Beču i okolici organizirano u petak, 18. svibnja.

Konferencija je namijenjena tvrtkama koje žele doznati više o inovativnim rješenjima u zgradarstvu, održivoj obnovi, visokokvalitetnoj gradnji u Austriji i najnovijim trendovima u tehnologiji. Cilj je poslovnih razgovora razmjena novih projektnih ideja te pronalazak partnera za nove poslovne prilike.

Glavna teme ovog događanja su arhitektonske i građevinske usluge te inženjering i planiranje, graditeljstvo / podugovaranje, građevinski materijali / komponente i sustavi za gradnju, obnovljivi izvori energije / klimatizacija i građevinska tehnologija, a namijenjeno je i poslovnim agencijama, klasterima i udruženjima te donositeljima javnih odluka. Konferencija i B2B razgovori omogućuju uvid u najsuvremenija kretanja u sektoru zgradarstva, graditeljstva i infrastrukture.

Konferencija i poslovni razgovori održavaju se u Austrijskoj gospodarskoj komori (Wiedner Hauptstrasse 63), a večernje događanje 17. svibnja Enquete 4.0 s posebnim fokusom na gradske tehnologije, inovacije i izvoz organizirano je u Diplomatskoj akademiji (Festsaal, Favoritenstrasse 15a).

Detalje o događanju, programu i informacije o prijavi možete pronaći na ovom LINKU. Za sudjelovanje na konferenciji i poslovnim razgovorima ne naplaćuje se naknada, a obavezno se prijavljuje izravno preko sljedeće POVEZNICE.

Osobama i tvrtkama koje se registriraju za konferenciju i/ili večernje događanje, a ne pojave se i ne odjave registraciju (najkasnije do 15. svibnja), organizatori će naplatiti pristojbu od 125 eura (u što nije uračunat PDV).

Posjetitelje koji će sudjelovati samo na događanju Enquete 4.0 molimo da se registriraju slanjem kratke e-poruke na aussenwirtschaft.dienstleistungsexport@wko.at.

Rok prijave za registraciju i kreiranje profila tvrtke u internetskom je sučelju 28. travnja, a odabir sugovornika za B2B sastanke moguć je od 26. travnja do 10. svibnja. Za informacije o registraciji možete se obratiti Herwigu Wutscheru (tel.: +43590900-3662, herwig.wutscher@wko.atwww.wko.at).

Za sve ostale informacije možete se javiti Jeleni Ravlić iz Europske poduzetničke mreže Hrvatske (tel.: 01/4561-763, e-adresa: jravlic@hgk.hr) te Silviji Czeisberger, iz HGK - Komore Zagreb, Odsjeka za graditeljstvo i komunalno gospodarstvo (tel.: 01/4606-807, e-adresa: sczeisberger@hgk.hr).