Autor: HGK ŽK Osijek

Poziv na edukaciju Trendovi budućnosti – danas predviđamo da sutra djelujemo

Objavljeno: 20. 10. 2017. , Ažurirano: 27. 10. 2017.

Nakon održane druge edukacije na kojoj se govorilo o važnosti klijenata i kupaca u modernom potrošačkom društvu, u utorak, 24. listopada, od 11 do 14 sati u prostorijama HGK – Županijske komore Osijek na redu je treća edukacija Trendovi budućnosti – danas predviđamo da sutra djelujemo.

Edukacija je besplatna za polaznike, a provodi je Virtualni ženski poduzetnički centar u suradnji sa Županijskom komorom Osijek i tvrtkom Novi poduzetnik d. o. o.

Pozivamo Vas da nam se pridružite i proširite svoja poduzetnička znanja, edukacije su besplatne za sve zainteresirane poduzetnike i one koji to žele postati.

Nakon ove edukacije slijede edukacije 8. studenoga Kvalitetnom prezentacijom sebe i svog poduzetništva do željenog poslovnog uspjeha te 6. prosinca Komunikacija u poduzetništvu – ključ uspjeha i profitabilnosti.

Informacije o predavanjima mogu se dobiti u Županijskoj komori Osijek od Ines Balog, 031/223819, na e-pošta: ibalog@hgk.hr.

Za sudjelovanje je potrebno ispuniti online prijavu u nastavku.