Izvor: pixabay

Poziv na edukacije za poduzetnike u ŽK Osijek

Objavljeno: 19. 09. 2017. , Ažurirano: 27. 09. 2017.

U Županijskoj komori Osijek će se u sklopu projekta Grad – prijatelj ženskog poduzetništva do kraja godine održati pet edukacija namijenjenih poduzetnicama i poduzetnicima.

Edukacije koje će provoditi Virtualni ženski poduzetnički centar u suradnji s tvrtkom Novi Poduzetnik d. o. o. su besplatne za polaznike, a bavit će se temama poput motivacije za poduzetništvo, upoznavanja trendova na tržištu te kako uspješno pozicionirati proizvode i usluge na tržištu, usmjeriti pozornost poduzetnika na kvalitetnu prezentaciju svojih poslovnih aktivnosti te ih upoznati s trendovima budućnosti.

Projekt Grad – prijatelj ženskog poduzetništva koji provodi Virtualni ženski poduzetnički centar želi skrenuti pozornost na velike razlike među poduzetnicama ovisno o mjestu gdje žive i rade, a ujedno prati sve odredbe koje su donesene na temelju Strategije za razvoj ženskog poduzetništva u RH za razdoblje 2014. – 2020.

U nastavku je raspored edukacija koje će se do kraja godine održavati u prostorijama HGK – Županijske komore Osijek, na adresi Europske avenije 13, od 9 do 13 sati:

26. rujna – prva edukacija – Ja (ne) mogu biti poduzetnik

3. listopada – druga edukacija – Od ideje do realizacije – tko su moji klijenti i kupci

24. listopada – treća edukacija – Trendovi budućnosti – danas predviđamo da sutra djelujemo

8. studenoga – četvrta edukacija – Kvalitetnom prezentacijom sebe i svog poduzetništva do željenog poslovnog uspjeha

6. prosinca – peta edukacija – Komunikacija u poduzetništvu – ključ uspjeha i profitabilnosti

Kontakt-osoba za više informacija o edukacijama u Županijskoj komori Osijek je Ines Balog, 031/223-819, e-pošta: ibalog@hgk.hr.

Za sudjelovanje na prvoj edukaciji koja će biti 26. rujna potrebno je ispuniti online prijavnicu u nastavku.