Agra 2017

Hrvatski gospodarstvenici na 56. Međunarodnom poljoprivredno-prehrambenom sajmu Agra u Gornjoj Radgoni

Objavljeno: 19. 01. 2018. , Ažurirano: 03. 09. 2018.

Županijska komora Sisak četvrtu godinu zaredom organizira zajedničko sudjelovanje hrvatskih gospodarstvenika na 56. Međunarodnomu poljoprivredno-prehrambenom sajmu Agra, koji će se od 25. do 30. kolovoza održati u Gornjoj Radgoni, u Sloveniji.

Na zajedničkom izložbenom prostoru Županijske komore Sisak, na 166 četvornih metara unutarnjeg i vanjskog prostora, predstavit će se Getreide d. o. o., Dugo Selo, Šulog d. o. o., Donja Bistra, Riba Dražin j. d. o. o., Kaštel Kambelovac, Arosa Grande d. o. o., Zagreb, Gerić-MG j. d. o. o., Zaprešić, PVC Troplex d. o. o., Vinkovci, Demetra Alfa d. o. o., Garešnica, Kovački obrt Baja iz Jakšića, Medičarna Arko, Samobor i OPG Dješka iz Osijeka.

Agra je najveće i najvažnije takvo događanje u Sloveniji. Lani je izlagalo 1820 izlagača iz 36 zemalja. Sajam je posjetilo 125.000 posjetitelja.

I na ovogodišnjem sajmu predstavit će se najnovija tehnološka dostignuća poljoprivredne mehanizacije, brojni alati i oprema za poljoprivrednike, vinogradare i podrumare, voćare, ratare, povrtlare, šumare, zatim organska i biološka proizvodnja, integrirana proizvodnja te šarolika ponuda proizvoda iz prehrambene industrije, gotovo sve za potrebe suvremenog zemljoradnika i procese proizvodnje hrane.

Za detaljnije informacije o predstavljanju hrvatskih gospodarstvenika na sajmu javite se u Županijsku komoru Sisak Mladenu Dragojeviću (telefon: 044/521-518 ili e-adresa: mdragojevic@hgk.hr).

Više informacija o sajmu možete pronaći na www.pomurski-sejem.si.