Poziv na 56. Međunarodni poljoprivredno-prehrambeni sajam Agra u Gornjoj Radgoni

Agra 2017
Vrijeme održavanja: 25.08.2018. - 30.08.2018.   /   Rok prijave: 01.03.2018.

Županijska komora Sisak četvrtu godinu zaredom organizira zajedničko sudjelovanje hrvatskih gospodarstvenika na 56. Međunarodnomu poljoprivredno-prehrambenom sajmu Agra, koji će se od 25. do 30. kolovoza održati u Gornjoj Radgoni, u Sloveniji.

Agra je najveće i najvažnije takvo događanje u Sloveniji. Lani je izlagalo 1820 izlagača iz 36 zemalja. Sajam je posjetilo 120.000 posjetitelja.

I na ovogodišnjem sajmu predstavit će se najnovija tehnološka dostignuća poljoprivredne mehanizacije, brojni alati i oprema za poljoprivrednike, vinogradare i podrumare, voćare, ratare, povrtlare, šumare, zatim organska i biološka proizvodnja, integrirana proizvodnja te šarolika ponuda proizvoda iz prehrambene industrije, gotovo sve za potrebe suvremenog zemljoradnika i procese proizvodnje hrane.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na sajmu, molimo popunjenu i ovjerenu anketu zainteresiranosti pošaljite najkasnije do 1. ožujka na e-mail: mdragojevic@hgk.hr ili telefaks 044/ 521-531. Visina sufinanciranja izlagača bit će poznata nakon što se prikupe i obrade prijave zainteresiranih tvrtki.

Za detaljnije informacije o predstavljanju hrvatskih gospodarstvenika na sajmu javite se u Županijsku komoru Sisak Mladenu Dragojeviću (telefon: 044/521-518 ili e-adresa: mdragojevic@hgk.hr).

Više informacija o sajmu možete pronaći na www.pomurski-sejem.si.

• Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr