ŽK Split: Održana treća sjednica Sekcije Zajednice pustolovnog turizma pri Županijskoj komori Split

Objavljeno: 26. 04. 2017. , Ažurirano: 27. 04. 2017.

Sekcija Zajednice pustolovnog turizma pri ŽK Split održala je svoju treću sjednicu u utorak, 25. travnja, u Županijskoj komori Split.

Na sjednici se govorilo o mogućnosti promocije aktivnosti na otvorenom prostoru u Splitu, zbog čega je dogovorena suradnja s Park-šumom Marjan, čija je predstavnica prisustvovala sastanku. Članice Sekcije svojim će aktivnostima uveličati program Park šume Marjan tijekom Dana Marjana koji će se održati 14.svibnja.

Za jesen su članice dogovorile nove aktivnosti te će se i ove godine održati Konferencija pustolovnih oblika turizma uz mogućnost poslovnih (B2B) susreta za turističke agencije i hotelijere, a u 2018. godini konferencija pustolovnih oblika turizma za privatne iznajmljivače, prema uzoru na ovogodišnju, uspješno održanu konferenciju.

Sekcija svojim djelovanjem i aktivnostima štiti interese svojih članica, stvara uvjete produljenja sezone te promiče pustolovni turizam Splitsko-dalmatinske županije.