Izvor: www.pixabay.com

Poslovni susreti istarskih gospodarstvenika u Regionalnoj komori Sremska Mitrovica

Objavljeno: 18. 05. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

U planu su i zajednički nastupi na sajmu Pula Boat Fair i drugim sajmovima za članice obiju komora, a sve s ciljem povećanja međusobne gospodarske razmjene

U srijedu, 18. svibnja, Regionalna komora Sremska Mitrovica ugostit će istarske gospodarstvenike, predstavnike tvrtki Motortech Consulting d. o. o., Vlado Elektronika d. o. o. & EL.MO. Spa te Uljanik Tesu Elektronika d. o. o., s ciljem razvijanja kvalitetnije gospodarske suradnje.

Predsjednik Regionalne komore Sremska Mitrovica Đorđe Božić i predsjednica Županijske komore Pula Jasna Jaklin Majetić također će s gospodarstvenicima – izlagačima na nadolazećemu 60. Međunarodnom sajmu tehnike i tehnoloških dostignuća u Beogradu, razgovarati o nastupu na ovogodišnjem sajmu Pula Boat Fair koji će se, u organizaciji Županijske komore Pula, održati u listopadu. U planu su i zajednički nastupi na ostalim sajmovima za članice obiju komora, a sve s ciljem povećanja međusobne gospodarske razmjene.