Posjeta američke tvrtke Starline Global Trade Županijskoj komori Rijeka

Objavljeno: 29. 08. 2016. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Županijsku komoru Rijeka posjetili su 25. kolovoza predstavnici američke tvrtke Starline Global Trade. U ime  ŽK Rijeka primili su ih Perica Šolić i Sanja Antonin. Tvrtka se bavi proizvodnjom i preradom pistacija te izvoze u Italiju, Francusku, Španjolsku, Australiju i Kinu. Planiraju u Hrvatskoj otvoriti pogon za preradu spomenute robe i zaposliti stotinjak radnika. Sastanku je, uz predstavnike Komore, prisustvovao i Biskupić iz Industrijske zone Bakar, koji im je kratkim filmom predstavio kapacitete zone. Po završetku sastanka, potencijalni su američki ulagači posjetili proizvodne hale bivše tvornice Torpedo, Bitechniquea, s namjerom pokretanja proizvodnje u Primorsko-goranskoj županiji.