Ukrajinsko-hrvatski gospodarski forum u Kijevu - vaša tvrtka na ukrajinskom tržištu

Objavljeno: 02. 11. 2016. , Ažurirano: 10. 11. 2016.

Hrvatska gospodarska komora organizira posjet hrvatskoga gospodarskog izaslanstva Ukrajini, čiji je glavni dio Ukrajinsko-hrvatski gospodarski forum i poslovni razgovori. Dio je to službenog posjeta Ukrajini hrvatskoga predsjednika Vlade Andreja Plenkovića.

Za vrijeme ovog posjeta, u suradnji s Trgovinsko-industrijskom komorom Ukrajine, planira se održavanje Ukrajinsko-hrvatskoga gospodarskog foruma u Kijevu u ponedjeljak, 21. studenoga, u nazočnosti dvaju predsjednika vlada, u sklopu kojeg će se održati i poslovni razgovori između hrvatskih i ukrajinskih poduzetnika.

Velik je potencijal za jačanje gospodarsko-trgovinskih odnosa između Hrvatske i Ukrajine, osobito u području poljoprivredno-prehrambenog sektora, trgovine, strojogradnje, infrastrukturnih radova, energetike i turizma.

Zahvaljujemo na interesu.

Prijave su zatvorene.