Learning by Doing-logo
Izvor: HGK

Otvoreni seminar: Strukovno obrazovanje – od učionice do tvrtke

Objavljeno: 18. 01. 2017. , Ažurirano: 19. 01. 2017.

Seminar označava početak projekta Learning by Doing, za potporu podunavskim zemljama u modernizaciji sustava strukovnog obrazovanja. Projekt se fokusira na potporu gospodarskom razvoju i kompetitivnosti, s naglaskom na strukovno obrazovanje u okviru poslovnog okruženja. Pod pokroviteljstvom je Strategije europske unije za dunavsku regiju Prioritetna os – 8 Kompetitivnost.

Seminar će se održati u utorak, 31. siječnja od 9 do 14 sati, u Trgovinskoj i industrijskoj komori Budimpešte (99 Krisztina krt., H-1016 Budimpšeta, Mađarska, 6. kat, dvorana Baross Gábor).

Glavni je cilj seminara usredotočiti se na prijelaz strukovnog obrazovanja prema onom čiji je naglasak na prilagodbi potrebama tvrtki i rastućoj potražnji struke, uz sudjelovanje međunarodnih i državnih stručnjaka, putem usmjerenih razgovora s naglaskom na  poveznici između struke i gospodarstva.

Uz osvrt na sustav strukovnog obrazovanja sa stajališta EU, na seminaru će sudionici dobiti uvid u uloge i dužnosti dionika strukovnog obrazovanja i na velike uspjehe u primjeni i aktivaciji tranzicije prema sustavu strukovnog obrazovanja u svim zemljama Podunavlja.

Radni jezik seminara je engleski. Želite li sudjelovati na ovom seminaru, molimo da popunite obrazac za registraciju na poveznici http://regisztracio.bkik.hu/?q=node/65.

U priloženim se dokumentima nalazi program seminara na engleskom jeziku.