Otvaranje pristiglih koverti u ŽK Osijek za Usklađivanje županijskih voznih redova za 2016/2017.

Objavljeno: 01. 12. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Stručna Služba Županijske komore Osijek uz prisustvo novoimenovanog Radnog odbora putničkog prijevoza pri HGK ŽK Osijek će 8. prosinca u 9 sati u Županijskoj komori Osijek otvarati i provjeravati svu potrebitu dokumentaciju u pristiglim kovertama u kojima su prijevoznici predali Zahtjeve za usklađivanjem županijskih voznih redova za 2016/2017. godinu.

U svrhu što transparentnijeg rada na javnom otvaranju mogu prisustvovati svi zainteresirani prijevoznici Osječko-baranjske županije, kao i svi drugi prijevoznici iz drugih županija koji su ili  predali Zahtjeve za usklađivanjem županijskih voznih redova 2016/2017. godinu ili već voze linijski prijevoz na području Osječko-baranjske županije.