Okrugli stol za poduzetništvo žena u sklopu 17. AIC Foruma

Objavljeno: 31. 05. 2017. , Ažurirano: 31. 05. 2017.

U okviru 17. Foruma gospodarskih komora jadransko-jonskog područja (AIC Forum), u Pescari u pokrajini Chieti od 7. do 9. lipnja, održat će se 8. lipnja sastanak Okruglog stola za poduzetništvo žena.

Riječ je o jednom od pet tematskih okruglih stolova koji djeluju pri Forumu, a vode ga i koordiniraju Županijska komora Split i Gospodarska komora Udina.

U radu Okruglog stola sudjeluju poduzetnice i poslovne žene iz sedam zemalja jadransko-jonskog područja, koje razmjenjuju iskustva te daju prijedloge i sugestije za zajedničke aktivnosti i projekte u makroregionalnom kontekstu.

Ovogodišnji će se događaj usredotočiti na neke aktualne teme relevantne za zemlje jadransko-jonske regije, poput kulturne baštine i turizma, inovacija i digitalizacije, a plenarna sjednica se održava pod nazivom Na putu prema budućnosti.

U skladu s općom orijentacijom Foruma, tema Okruglog stola za poduzetništvo žena bit će Potencijal poduzetništva žena – od baštine prema budućnosti.

Zainteresirani za sudjelovanje na Okruglom stolu trebaju se prijaviti najkasnije do 2. lipnja na www.forumaic.org/events.

Program 17. Foruma nalazi se u pratećim dokumentima, a dodatne informacije dostupne su na internetskoj stranici http://www.forumaic.org/

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Suzana Prkić Jurić (tel.: 021/321-124, e-adresa: sprkic@hgk.hr).