Okrugli stol Obiteljska gospodarstva-temelj hrvatske poljoprivrede

Objavljeno: 12. 05. 2017. , Ažurirano: 24. 05. 2017.

Županijska komora Koprivnica, u suradnji s Udrugom obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava Hrvatske Život i Zagrebačkom školom ekonomije i managementa, organizira okrugli stol Obiteljska gospodarstva - temelj hrvatske poljoprivrede u petak, 19. svibnja, u 13 sati u ŽK Koprivnica.

Na okruglom stolu sudjelovat će, uz domaćine predstavnike ŽK Koprivnica, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren, predsjednik Uprave Podravke d. d. Marin Pucar, dekan Zagrebačke škole za ekonomiju i management Đuro Njavro, predsjednik Udruge Život Antun Laslo, direktor Razvojne agencije Sjever dan d. o. o. Miljenko Ernotić, predsjednik Središnjeg saveza uzgajivača konja Hrvatski posavac Zvonimir Dravinac, Zdravko Dimač iz Podravke d. d. i poljoprivrednici iz Koprivničko-križevačke županije.

Na skupu će biti predstavljena knjiga Boj za živo selo urednika Branka Salaja i Miroslava Kovača.

Svoj dolazak na okrugli stol možete potvrditi putem e-prijavnice u nastavku.