Okrugli stol o strukovnom obrazovanju

Objavljeno: 07. 11. 2017. , Ažurirano: 08. 11. 2017.

HGK – ŽK Koprivnica, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije i Područni ured Križevci HZZ-a organiziraju okrugli stol Strukovno obrazovanje i cjeloživotno učenje u skladu s potrebama gospodarstva, koji će se održati u okviru 20. Obrtničkog i gospodarskog sajma Koprivničko-križevačke županije u subotu, 11. studenoga, u 11 sati u Maloj dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca u Križevcima.

Tema je sajma strukovno obrazovanje i cjeloživotno učenje. Gospodarstvu nedostaje kvalificirana radna snaga, stoga se kvalitetnom raspravom i zaključcima s okruglog stola želi pridonijeti rješavanju tog velikog i aktualnog problema.

Svi zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti na sljedeće e-mail adrese: HGK – ŽK Koprivnica hgkkc@hgk.hr, Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije ok.koprivnica@hok.hr, Područni ured Križevci Hrvatskog zavoda za zapošljavanje HZZ.Krizevci@hzz.hr.