Izvor: Pixabay

Okrugli stol Iskustva i smjernice pri provođenju velikih projekata u energetici

Objavljeno: 31. 10. 2017. , Ažurirano: 20. 11. 2017.

Okrugli stol radnog naziva Iskustva i smjernice pri provođenju velikih projekata u području energetike održat će se u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb, u ponedjeljak 20. studenoga u 12 sati.

Teme okruglog stola su:

• Širi gospodarski pogled na energetiku, ekologiju i financije (Ljubo Jurčić, profesor Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu)
  • Pametna energetska tranzicija – preporuke EU i kako se Hrvatska treba pripremiti za njezinu provedbu (Davor Škrlec, Europski parlament)
  • Stanje i perspektive razvoja obnovljivih izvora energije u Hrvatskoj s posebnim osvrtom na vjetroenergetiku (Ante Ćurković, Porzana d. o. o.)
  • Stanje i perspektive razvoja obnovljivih izvora energije u Hrvatskoj s posebnim osvrtom na solarnu energetiku (Zlatko Bukovac, Soltech d. o. o.)
  • Kriteriji profitabilnosti ulaganja u naftno i plinsko gospodarstvo RH (Milovan Buchberger)

Okrugli stol organizira Odbor za suradnju s gospodarstvom i regionalni razvoj Akademije tehničkih znanosti Hrvatske u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom Nikola Tesla.

Prijaviti se možete ispunjavanjem online obrasca u nastavku teksta.