Sjednica Strukovne skupine cestovnoga putničkog prometa
Izvor: HGK ŽK Sisak

Održana 2. sjednica Strukovne skupine cestovnoga putničkog prometa Županijske komore Sisak

Objavljeno: 01. 12. 2015. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Na sjednici je izabran novi predsjednik Strukovne skupine Darko Majić ispred tvrtke Auto promet Sisak d. o. o.

Strukovna skupina cestovnoga putničkog prometa Županijske komore Sisak održala je svoju 2. sjednicu u utorak, 1. prosinca, u ŽK Sisak.

Prema Pravilniku o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15) i Poslovniku o usklađivanju voznih redova Hrvatske gospodarske komore, članovi Strukovne skupine predložili su članove Radnog odbora za županijske linije ŽK Sisak, za 2016. godinu.

Prisutni prijevoznici su se između ostalog osvrnuli i na predstojeće usklađivanje voznih redova za 2016. godinu te na aktualnu problematiku u cestovnome putničkom prometu.