Komora Zagreb dogovorila potporu agencije Promosalons hrvatskim izlagačima na francuskim sajmovima

Objavljeno: 06. 10. 2016. , Ažurirano: 10. 10. 2016.

U Komori Zagreb 6. listopada predstavnica francuske nevladine organizacije Promosalons Tatjana Matjašević Medras sastala se s predsjednikom Komore Zagreb Zlatanom Frӧhlichom i s njegovim suradnicima.

Razgovarali su o mogućem nastupu hrvatskih izlagača na sajmu Vinitech Sifel koji se od 29. studenoga do 1. prosinca održava u Boredeauxu.

Na 65.000 četvornih metara Vinitech Sifela izlažu se mehanizacija i oprema za preradu voća i povrća, a posebno mjesto zauzimaju nova tehnološka rješenja primjenjiva u voćarstvu, povrćarstvu i vinarstvu.

Dogovorene su i suradnja i potpora agencije Promosalons potencijalnim hrvatskim izlagačima pri nastupu na svim sajamskim događanjima koja se održavaju u Francuskoj.