Godišnji bankarski i ekonomski forum u Dubrovniku

Objavljeno: 22. 09. 2017. , Ažurirano: 29. 09. 2017.

Udruženja ruskih banaka, Udruženje poduzetnika iz Moskve te Hrvatska gospodarska komora, uz podršku Veleposlanstva Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj, organizira 10. rusko-hrvatski bankarski i ekonomski forum. Forum će se održati u hotelu Sheraton Dubrovnik Riviera Hotel od 28. rujna do 1. listopada.

Glavna je tema Foruma poslovanje banaka u europskom poslovnom okružju na primjeru Hrvatske i Rusije. Razgovarat će se i o pitanjima financijskih i kreditnih mehanizama za razvoja malog i srednjeg poduzetništva te suradnji bankarskog sektora i državnih institucija pri kreiranju potpora za poduzetništvu.

Forum će otvoriti Tosunjan Garegin Ashotović, predsjednik Asocijacije ruskih banaka, Podenok Andrej Evgenević, predsjednik moskovske Asocijacije poduzetnika, te Azimov Anvar Sarvarović, veleposlanik Ruske Federacije u Republici Hrvatskoj. S Hrvatske će strane sve prisutne pozdraviti predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović.

Na radnom dijelu Foruma, u sklopu predstavljanja investicijskog potencijala Hrvatske i Rusije, planirano je sudjelovanje potpredsjednice HGK Mirjane Čagalj te gradonačelnika grada Dubrovnika Mata Frankovića.

Forum okuplja vodeće predstavnike ruskog bankarskog i investicijskog sektora, što predstavlja priliku za poslovnu suradnju i buduća ulaganja u Hrvatskoj.