Naši mali gušti 2017. – dvanaesta izložba hrane, pića, delikatesa i suvenira

HGK ŽK Zadar
Naši mali gušti 2016
Vrijeme održavanja: 18.12.2017. - 23.12.2017.   /   Rok prijave: 07.12.2017.

U samom središtu grada na Trgu pet bunara u Zadru od 18. do 23. prosinca održat će se dvanaesti Naši mali gušti – izložba hrane, pića, delikatesa i suvenira. Naši mali gušti dio su šireg događanja Advent u Zadru s kojim se ova manifestacija nadopunjuje. Posjetitelji će imati priliku pogledati, kušati, isprobati i pomirisati razne delicije kao što su sir, pršut, vino, maslinovo ulje, likeri, suhomesnati proizvodi, slastice i autohtoni suveniri. Izlagači su mali proizvođači iz Zadarske, ali i drugih županija.

Organizator je HGK – Županijska komora Zadar, a suorganizatori su HOK – Obrtnička komora Zadar, Grad Zadar, Zadarska županija i TZ Grada Zadra.
Pokrovitelj je manifestacije Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Otvaranje će se održati 18. prosinca u 11 sati uz nastup zbora srednje škole Stanka Ožanića iz Zadra. Manifestaciju prati i stručno-edukativni program za sve zainteresirane posjetitelje koji će obuhvatiti Vinski dan (18. prosinca u 11.30) – kratko predavanje uz vođene degustacije vina Zadarskog kraja te Maslinarski dan (19. prosinca u 11.30) na kojem će se predstaviti čuvanje maslinova ulja uz vođenu degustaciju maslinovih ulja u organizaciji udruge Olea Zadar.

Zadnji je rok za prijavu izlagača 7. prosinca.

Poziv

Prijavnica