Najava konferencija Povjerenje potrošača - ključ razvoja gospodarstva

Objavljeno: 16. 02. 2017. , Ažurirano: 07. 03. 2017.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Europski potrošački centar Hrvatska, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Hrvatskom obrtničkom komorom, tradicionalno organizira konferenciju povodom Međunarodnog dana potrošača koji se obilježava 15. ožujka. Ove godine konferencija Povjerenje potrošača-ključ razvoja gospodarstva održati će se 6. ožujka u hotelu International u 10 sati.

Konferencija će se sastojati od dvaju dijelova. Prvi dio konferencije rezerviran je za uvodne govore, a u drugom dijelu konferencije održat će se panel-rasprava u kojoj će se govoriti o tome kako trgovci stječu povjerenje potrošača te kako postupaju u situacijama kada je povjerenje potrošača poljuljano. Sugovornici na panel-raspravi bit će predstavnici s područja trgovine putem interneta, bankarskog sektora, javnih usluga, telekomunikacija, osiguranja te predstavnik udruge za zaštitu potrošača.

Prijavnicu i program za sudjelovanje na konferenciji pronađite u nastavku:

Program konferencije

Prijavnica za konferenciju