Izvor: eragrupa.mk

TEHNOMA – Međunarodni sajam metalurgije, elektronike, energetike, nemetala i graditeljstva

Objavljeno: 22. 05. 2017. , Ažurirano: 17. 07. 2018.

Komora Zagreb organizira zajedničko sudjelovanje hrvatskih tvrtki od 17. do 21. listopada 2017. na 43. međunarodnom sajmu metalurgije, elektronike, energetike, nemetala i graditeljstva TEHNOMA 2017, u Skopju, najvećem i najpoznatijem sajmu u Makedoniji.

Sajam TEHNOMA sastoji se od tri sajamske cjeline:
• 43. međunarodni sajam metalurgije, elektronike, energetike, nemetala i graditeljstva;
• 37. međunarodna izložba inovacija i tehničkih dostignuća mladih – MAKINOVA;
• 18. međunarodni sajam obrtništva i male industrije.

Na izložbenom prostoru tvrtke će imati priliku prezentirati svoje poslovne mogućnosti, a bit će im osiguran i prostor za individualne poslovne razgovore, kao i predstavljanje kroz tiskane promotivne materijale i manje izloške.

Komora Zagreb planira zakupiti opremljeni izložbeni prostor na sajmu ovisno o interesu članica. Dio sveukupnih troškova izlaganja na sajmu pokrit će Komora Zagreb, a ostatak međusobno dijele tvrtke izlagači. Izlagači pojedinačno snose troškove transporta svojih izložaka i promotivnih materijala te troškove putovanja i smještaja svojeg predstavnika za vrijeme sajma. Za poslovne subjekte koji nisu članovi HGK, Komora će pod istim uvjetima sufinancirati sudjelovanje na zajedničkom štandu ako subjekti prije odlaska na sajam uplate u cijelosti iznos jednogodišnje članarine za male tvrtke (504 kune). Minimalni je broj izlagača za organiziranje zajedničkog nastupa pet.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje pod navedenim uvjetima, ljubazno vas molimo da se prijavite putem online obrasca (u nastavku teksta) najkasnije do utorka, 30. svibnja 2017. Ovisno o broju prijava, Komora će odrediti visinu potpore za navedeni sajam te zainteresiranima poslati ponudu za sudjelovanje. Ako se ne obavi uplata prema ponudi do zadanog roka, smatrat ćemo da je izlagač odustao.

Za dodatne informacije možete se obratiti Maši Orlović ili Davorki Car, tel.: 01/4606-777, e-mail: morlovic@hgk.hr ili dcar@hgk.hr.