Međunarodna CNG & LNG konferencija

Objavljeno: 21. 06. 2017. , Ažurirano: 30. 06. 2017.

Međunarodna CNG & LNG konferencija u organizaciji Zajednice za ukapljeni naftni plin Grupacije za LNG i CNG u cestovnom prometu

U Hrvatskoj gospodarskoj komori, Draškovićeva 45/I, Zagreb,  28. i 29. lipnja, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, Zajednice za ukapljeni naftni plin Grupacije za LNG i CNG u cestovnom prometu održati će se međunarodna CNG & LNG konferencija.

Molimo vas da u svoj plan poslovnih aktivnosti za idući tjedan svakako uvrstite i sudjelovanje na CNG & LNG konferenciji.

Glavne teme konferencije su vezane uz aktualnu problematiku izgradnje mreže CNG & LNG punionica u RH, povlačenje sredstava iz fondova EU, izrade strateških dokumenata, poslovne suradnje s proizvođačima plinske opreme iz Italije (plus najava "B2B speed business meetinga" u Reggio Emiliji i Vicenzi), iskustva u korištenju CNG/LNG-a u , planovi razvoja LNG-a u RH itd.

Svoje prijave za sudjelovanje, molimo, dostavite čim prije,  a najkasnije u ponedjeljak, 26. lipnja 2017. na email: energija2050@gmail.com (broj sudionika je ograničen zbog prostornih mogućnosti).