Izvor: Pixabay.com

Kreiranje plana upisa u srednje škole i uvođenje novih zanimanja prema potrebama gospodarstva Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 16. 11. 2017. , Ažurirano: 22. 11. 2017.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Koprivnica u suradnji s Koprivničko-križevačkom županijom, Obrtničkom komorom Koprivničko-križevačke županije i Područnim uredom Križevci Hrvatskog zavoda za zapošljavanje organizira sastanak s gospodarstvenicima, obrtnicima i ravnateljima strukovnih škola.

Glavna će tema sastanka biti kreiranje plana upisa u srednje škole i uvođenje novih zanimanja prema potrebama gospodarstva i obrtništva Koprivničko-križevačke županije u školskoj godini 2018./2019.

Sastanak će se održati 21. studenoga u 11 sati u zgradi Koporivničko-križevačke županije, u sobi br. 28/I.