Josip Hrgetić, Māra Vitols Hrgetić i Zlatan Fröhlich (s desna na lijevo)
Izvor: HGK

Suradnja Foruma Zagreb i Komore Zagreb

Objavljeno: 07. 06. 2017. , Ažurirano: 08. 06. 2017.

U kongresnom centru Forum Zagreb 7. lipnja upriličen je sastanak predsjednika Komore Zagreb Zlatana Fröhlicha s poslovodstvom centra Josipom Hrgatićem i Mārom Vitols-Hrgetić oko suradnje Foruma Zagreb i Komore Zagreb.

Kako se djelatnost Foruma, uz organizaciju poslovnih konferencija, događa i u promociji i povezivanju hrvatskih poduzetnika sa stranima, prije svega onima hrvatskog podrijetla, dogovoreno je da će se Komora Zagreb aktivno uključiti u takve aktivnosti. Jedna od tih je poslovna konferencija grupe G2 poduzetnika našeg podrijetla iz Australije koja će se održati u Hrvatskoj od 6. do 8. studenoga, a Komora Zagreb pružit će logističku potporu povezivanju s našim poduzetnicima uz prezentaciju investicijskih projekata. Komora će se također uključiti u projektiranje internetske stranice namijenjene našim iseljenicima koji žele uspostaviti poslovne kontakte s poduzetnicima iz Hrvatske.

Forum Zagreb je inače jedan od vodećih kongresnih centara u Zagrebu s osam dvorana ukupne površine 1200 četvornih metara, u kojem se godišnje održi oko 700 skupova s ukupno 20.000 sudionika. Prilikom ovog susreta iskorištena je prilika da se poslovodstvo Foruma Zagreb upozna s uslugama i aktivnostima Komore Zagreb u okviru aktivnosti mobilnih timova HGK.