Sjednica gospodarskog vijeća HGK – Komore Zagreb: Ekonomski najpovoljnija ponuda u sustavu javne nabave

Objavljeno: 25. 09. 2017. , Ažurirano: 02. 10. 2017.

U sklopu sjednice Gospodarskog vijeća Komore Zagreb koja će se održati u petak, 29. rujna, u 11 sati u Velikoj dvorani Komore Zagreb, Kristina Šorić iz Zagrebačke škole ekonomije i managementa i Jasna Strajher iz Savvy Business Engineeringa d. o. o. održat će predavanje s temom Ekonomski najpovoljnija ponuda u sustavu javne nabave: određivanje i ponderiranje kriterija.
Predavanje će obuhvatiti i upravljanje integriranim lancem opskrbe (Supply chain management), upravljanje odnosima s dobavljačima (Supplier relationship management) i prikaz nekih analitičkih metoda koje se mogu koristiti kod višekriterijskog odlučivanja pri odabiru ekonomski najpovoljnije ponude. Predavačice će navesti i neke primjere korištenja Excela kod izračuna ekonomski najpovoljnije ponude.

Nazočnost je moguća uz prijavu putem e-prijavnice.