Izvor: HGK

Seminar Carinske odluke u okviru Carinskog zakonika Unije

Objavljeno: 25. 09. 2017. , Ažurirano: 04. 10. 2017.

Carinske odluke u okviru Carinskog zakonika unije, tema je seminara koji će se u organizaciji CroatiaPRO odbora pri Sektoru za promet i veze HGK, u suradnji s Carinskom upravom Ministarstva financija i Komorom Zagreb, održati 3. listopada u Velikoj dvorani HGK – Komore Zagreb, na adresi Draškovićeva 45, Zagreb, u 10 sati i predviđenim trajanjem do 14 sati. Seminar je namijenjen osobama koje aktivno sudjeluju u carinskim postupcima, a predavanje će održati stručnjaci Carinske uprave.

Sudionicima seminara bit će predstavljene nove izmjene u carinskom sustavu koje stupaju na snagu u 2017. godini.

Prijaviti se na sudjelovanje možete putem prijavnog obrasca najkasnije do 2. listopada. Popunjenu prijavnicu molimo poslati na: ifresl@hgk.hr ili mdosen@hgk.hr.

Sudjelovanje na seminaru je besplatno. Za sve dodatne informacije kontakt-osobe u Komori Zagreb su Irena Fresl Rendulić i Marko Došen, tel.: 01/ 4606-777.