Izvor: pixabay

Radionica Naknade u sustavu gospodarenja posebnim kategorijama otpada

Objavljeno: 21. 11. 2017. , Ažurirano: 29. 11. 2017.

Hrvatska gospodarska komora i Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost pozivaju vas na jednodnevnu radionicu Naknade u sustavu gospodarenja posebnim kategorijama otpada.

Radionica će se održati:

u utorak, 28. studenoga, u 10 sati u HGK – Komori Zagreb, na adresi Draškovićeva 45, I. kat, Velika dvorana.

Dnevni red radionice:

1. Uvodna riječ
  2. Sustav posebnih kategorija otpada – uvodno predavanje, FZOEU
  3. Obveze proizvođača odnosno uvoznika proizvoda koji prema Zakonu o održivom gospodarenju otpadom trebaju Fondu plaćati naknade za gospodarenje posebnim kategorijama otpada – predavač: FZOEU
  4. Način prijave i ispunjavanja tipskih obrazaca kako bi obveznici svoju zakonsku dužnost obavili u propisanom roku – predavač: FZOEU
  5. Označavanje proizvoda koji se stavljaju na tržište – predavač: FZOEU
  6. Pitanja sudionika

Sudjelovanje na radionici je bez naknade, a predviđeno je vrijeme trajanja 3 sata.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na radionici, molimo vas da ispunite online prijavnicu najkasnije do ponedjeljka, 27. studenoga, do 12 sati.

Prijave će se primati prema redoslijedu primitka, do popunjena kapaciteta dvorane.

U slučaju većeg većega interesa, organizirati će se dodatna radionica.

Za sva dodatna pitanja molim vas da se obratite Jaki Stipić na broj telefona: 01/46 06 808 ili e-mail: jstipic@hgk.hr.