Autor: www.pixabay.com

Poziv na seminar Zakonske obveze izvoznika na njemačko tržište vezane uz gospodarenje ambalažnim otpadom

Objavljeno: 15. 05. 2017. , Ažurirano: 02. 06. 2017.

HGK - Komora Zagreb, u suradnji s tvrtkom Interseroh d. o. o. iz Zagreba, organizira seminar Zakonske obveze izvoznika na njemačko tržište vezane uz gospodarenje otpadom, koji će se održati u četvrtak, 1. lipnja, u 10 sati u HGK - Komori Zagreb, na adresi Draškovićeva 45.

Na seminaru će se objasniti propisi iz područja gospodarenja ambalažnim otpadom koji su na snazi u Njemačkoj, s ciljem jačanja izvoznih kapaciteta svih hrvatskih tvrtki koje izvoze ili na neki drugi način posluju na tom tržištu.

Svoj dolazak možete potvrditi e-prijavom najkasnije do petka, 26. svibnja, a za sve dodatne informacije možete se javiti Biserki Šafran Fuchs ili Maši Orlović, na telefonski broj 01/4606 777 ili na e-adrese bsafran@hgk.hr ili morlovic@hgk.hr.