Ružica Rašperić, direktorica Turističke zajednica Zagrebačke županije, i Stjepan Kožić, župan Zagrebačke županije
Izvor: HGK

Održana sjednica Turističkog vijeća TZ Zagrebačke županije

Objavljeno: 08. 06. 2017. , Ažurirano: 08. 06. 2017.

U Zagrebu je 8. lipnja održana sjednica Turističkog vijeća Turističke zajednice Zagrebačke županije. Na dnevnom je redu, među ostalim, bilo Izvješće Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru rada Turističke zajednice za 2016. godinu, u kojem je zaključeno da je poslovanje zajednice bilo u skladu s planom i propisima te da su aktivnosti bile u skladu s usvojenim programom rada.

Posebno je istaknut rad na projektu razvoja cikloturizma, Ekomuzeja Žumberak, digitalnom interaktivnom prikazu Zagrebačke županije te na aplikaciji Vision one, o čemu je iscrpno izvijestila direktorica Turističke zajednice Ružica Rašperić.

Sjednicu je vodio predsjednik Turističke zajednice, župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, a u ime Komore Zagreb je sudjelovao njezin predsjednik Zlatan Fröhlich koji je ujedno i član Turističkog vijeća Zagrebačke županije.