Hrvatska gospodarska komora pokrovitelj kongresa Brašno-kruh '17

Objavljeno: 04. 09. 2017. , Ažurirano: 06. 09. 2017.

U organizaciji Prehrambeno-tehnološkog fakulteta u Osijeku, Hrvatske agencije za hranu i Međunarodne udruge za znanost i tehnologiju žitarica te pod pokroviteljstvom Hrvatske gospodarske komore, u Opatiji će se od 25. do 27. listopada održati 9. Međunarodni kongres Brašno-kruh '17 i 11. Kongres tehnologa proizvodnje i prerade brašna Brašno-kruh '17.

Ove godine Kongres slavi 20. jubilej okupljanja brojnih istraživača i stručnjaka iz različitih dijelova svijeta s glavnim ciljem predstavljanja najnovijih dostignuća u tehnologijama prerade žitarica i brašna.

Program kongresa obuhvatit će plenarna i pozvana predavanja, prezentacije, postere te izložbu procesne i laboratorijske opreme, proizvoda i publikacija iz područja industrije žitarica.

Pozivamo vas da sudjelujete u znanstvenom programu Kongresa i u društvenim događajima koji će pružiti izvrsnu priliku za razmjenu ideja i iskustava te umrežavanja i suradnje.

Više informacija pročitajte na službenoj internetskoj stranici.