Hrvatska aktuarska konferencija – Izazovi budućnosti, 5. i 6. lipnja

HGK
Računi

Hrvatska gospodarska komora poziva vas na drugu aktuarsku konferenciju Izazovi budućnosti, koja će se održati 5. i 6. lipnja u Hotelu Dubrovnik u Zagrebu.

Teme konferencije obuhvatit će nadolazeće promjene zakonodavne regulative te budućnost osiguravateljnog tržišta u uvjetima intenzivnih promjena regulative i ekonomskih trendova te razvoja tehnologije. Pokrovitelji konferencije su Ministarstvo financija i Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga, a partneri su Hrvatska gospodarska komora i Hrvatski ured za osiguranje.

Prijavnicu i program Konferencije možete pronaći u priloženim dokumentima, a više informacija nalazi se na webu HAD-a – Konferencija Izazovi budućnosti.

• Matija Vujević Viša stručna suradnica Tel: 01/456-1659 Email: mvujevic@hgk.hr
  • Sanja Šimić samostalna savjetnica Tel: 01/456-1571 Email: ssimic@hgk.hr