Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 55. međunarodnom poljoprivrednom sajmu Agra

Objavljeno: 16. 08. 2017. , Ažurirano: 17. 08. 2017.

U Gornjoj Radgoni, Slovenija, od 26. do 31. kolovoza održat će se 55. međunarodni poljoprivredni sajam Agra.

Na sajmu će se, u organizaciji Županijske komore Sisak, a posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, s područja Virovitičko-podravske županije predstaviti pet izlagača: Agroservis proizvodnja Virovitica (poljomehanizacija), Brana Virovitica (proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata), Herbas Starogradački Marof (proizvodnja opreme za obradu ljekovitog bilja, proizvodnja opreme za duhansku industriju, proizvodnja industrijske opreme, proizvodnja opreme za prehrambenu industriju), Meta-plast Pitomača (proizvodnja plastenika i plasteničke opreme), Mustač-Commerce - Tvornica octa Virovitica (prirodni alkoholni ocat, prirodni vinski ocati i prirodni jabučni ocat).