Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 24. međunarodnom sajmu poljoprivrede Gazdanapok

Objavljeno: 21. 07. 2017. , Ažurirano: 14. 08. 2017.

Sudjelovanje petnaest izlagača iz Virovitičko-podravske županije na 24. međunarodnom sajmu poljoprivrede Gazdanapok, od 11. do 13. kolovoza u mađarskom gradu Szentlorincu, organizira i ove godine Županijska komora Virovitica.

Na sajmu će izlagati: Agroservis proizvodnja Virovitica, Apis Cabuna, Asel Slatina, Brana Virovitica, Dam Lozan, Herbas Starogradački Marof, Medena Virovitica, Meta-plast Pitomača, Mustač-Commerce - Tvornica octa Virovitica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, Pčelarstvo Balint Virovitica, Poison City Otrovanec, Spider grupa Pitomača, Špoljar Davor Terezino Polje i Viro Tvornica šećera.

Već više od dva desetljeća u kontinuitetu, na temelju Sporazuma o suradnji Županijske komore Virovitica i Baranjskog županijskog poduzetničkog centra Pečuh, mađarsko se gospodarstvo predstavlja u Virovitici na sajmu Viroexpo, a Županijska komora Virovitica predstavlja gospodarstvo županije na sajmu Gazdanapok.