Gospodarstvo Virovitičko-podravske županije na 10. izložbi hrane, pića i delikatesa Naši mali gušti

Objavljeno: 09. 12. 2015. , Ažurirano: 14. 09. 2016.

Županijska komora Virovitica predstavila je specifične proizvode Virovitičko-podravske županije u Zadru, od 9. do 13. prosinca, na desetoj izložbi hrane, pića i delikatesa Naši mali gušti.

Ove godine med i pčelinje proizvode predstavili su Pčelarstvo Balint iz Virovitice, a bučina ulje i bučine sjemenke OPG Davor Špoljar iz Terezinog Polja.

Ovim tradicionalnim nastupom na Našim malim guštima Županijska komora Virovitica nastoji potaknuti osnaženje gospodarskih odnosa Zadarske i Virovitičko-podravske županije.