Izvor: www.pixabay.com

Gospodarski forum u Münchenu - OTKAZANO

Objavljeno: 21. 03. 2018. , Ažurirano: 25. 04. 2018.

Ispitivanje interesa za sudjelovanje na gospodarskom forumu u Münchenu

HGK – Županijska komora Osijek zajedno s Osječko-baranjskom županijom prihvatila je poziv Generalnog konzulata Republike Hrvatske u Njemačkoj za sudjelovanje na proslavi Dana državnosti u Münchenu 18. lipnja.

Zbog odličnog odaziva brojnih uglednih gostiju (predstavnici bavarskih institucija i gradova, predstavnici gospodarskih i obrtničkih komora, diplomati, ugledni gospodarstvenici, osobe iz kulturnog i javnog života) proslava se planira iskoristiti za turističku i gospodarsku promociju Osječko-baranjske županije. Također se želi dati poticaj razvijanju suradnje osječko-baranjskih i bavarskih tvrtki.

Stoga pozivamo sve zainteresirane tvrtke koje su dosad već imale poslovne kontakte na području Bavarske ili ih tek žele ostvariti da iskažu svoj interes za sudjelovanje na gospodarskom forumu koji će biti organiziran ovom prilikom.

Molimo da ispunite online obrazac u nastavku teksta do 30. travnja kako bismo na vrijeme počeli s pripremama za organiziranje foruma. Sve prijavljene tvrtke bit će na vrijeme obaviještene o osiguranim partnerima na forumu te o programu događanja.

Za sve dodatne informacije kontakt-osoba u Županijskoj komori Osijek je Ivana Erak, 031/223-852, e-pošta: ierak@hgk.hr.