Zadar: Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova – Moja poduzetna Hrvatska 2016.

Objavljeno: 21. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Poslovni dnevnik d. o. o. organizira u subotu, 8. listopada, Festival poduzetništva, obrta i OPG-ova Moja poduzetna Hrvatska, u 15 gradova, radi promocije malih i srednjih poduzetnika, obrta i OPG-ova. Cilj je pružiti priliku vlastitog predstavljanja malim i srednjim poduzetnicima te mogućnost ostvarivanja novih poslovnih kontakata i povezivanja, uz medijsku potporu, s ciljem unapređenja poslovanja.

Hrvatska gospodarska komora kao pokrovitelj Festivala svojim članicama nudi priliku za izlaganje i prodaju proizvoda i usluga. Festival u Zadru održat će se u subotu, 8. listopada, na Trgu Petra Zoranića (kod Pet bunara). Zainteresirani za nastup mogu se javiti do 28. rujna na e-adresu ppedisic@hgk.hr (kontakt-osoba: Petar Pedišić), s popunjenom prijavnicom. Hrvatska gospodarska komora svojim članicama nudi besplatno izlagačko mjesto (klupa 2x1 metar i priključak struje). Sve ostale elemente štanda osigurava izlagač. Prijave će se primati redoslijedom kojim pristižu, a broj izlagačkih mjesta je ograničen.