Znakovi Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta promovirani na Festivalu poduzetništva u Zadru

Objavljeno: 21. 09. 2016. , Ažurirano: 11. 10. 2016.

U subotu, 8. listopada, u Zadru na Trgu Petra Zoranića, Županijska je komora Zadar na svojemu štandu predstavila znakove Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta, u sklopu Festivala poduzetništva, obrta i OPG-ova. Cilj je pružiti priliku malim i srednjim poduzetnicima te im dati mogućnost ostvarivanja novih poslovnih kontakata, uz medijsku potporu, s ciljem unapređenja poslovanja.

Svi izlagači (njih 24) upoznali su se s prednostima uvođenja ovih znakova, s njihovim značenjem i sa samom tehnikom uvođenja i stavljanja na proizvod. Sa znakovima su se mogli upoznati i kupci i posjetitelji kojima su također podijeljeni promotivni materijali sa znakovima. Organizatori su Poslovni Dnevnik i Večernji list, uz partnere festivala Hrvatsku gospodarsku komoru, Hrvatsku obrtničku komoru i Hrvatsku poljoprivrednu komoru.