Dubrovačka trpeza, bogatstvo delicija

Vrijeme održavanja: 22.10.2017.

Osma manifestacija Dubrovačka trpeza održala se na Stradunu 22. listopada u organizaciji Grada Dubrovnika i Turističke zajednice Grada Dubrovnika, Dubrovačko-neretvanske županije, Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Dubrovnik, Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije, Ceha ugostitelja te Turističko-ugostiteljske škole Dubrovnik.

Na Trpezi dugoj 142 metra predstavila su se 42 sudionika iz dubrovačkih ugostiteljskih objekata, hotela, slastičarni, pekara, vinarija i pivovare kao zahvala svima za uspješnu ovogodišnju turističku sezonu.

Od prodaje hrane i pića prikupljeno je 64.500 kuna koje će organizatori u cijelosti donirati u humanitarne svrhe dvjema udrugama; Poseban prijatelj – Sigurno do odredišta te Udruzi za školovanje pasa vodiča i mobilitet – Klubu korisnika pasa vodiča Dubrovnik.

• Nikolina Trojić viša stručna savjetnica Tel: +385 20 312 093 Email: ntrojic@hgk.hr