Izvor: Pixabay

Dubravka Šenjug, direktorica i suvlasnica tvrtke MDM d.o.o., Virovitica

Objavljeno: 07. 10. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Kroz HGK smo poboljšali svoju branšu

Naša je tvrtka osnovana 1991. godine i od tada je članica Hrvatske gospodarske komore. Imamo 15 zaposlenih. S obzirom na kritičnu gospodarsku situaciju koja traje zadnjih pet-šest godina morali smo smanjiti broj zaposlenih, prije smo ih imali 25. Bavimo se veleprodajom, trgovinom i međunarodnim otpremništvom.

Od samih početaka sam predsjednica Grupacije međunarodnih otpremnika Županijske komore Virovitica. Smatram da smo kroz djelatnost Komore poboljšali otpremničke djelatnosti na svom području. Osigurali smo inspekcijske službe koje su potrebne za carinjenje roba i na taj način pomogli cijelom gospodarstvu koje je vezano za uvozno-izvozne  poslove u našoj regiji.

Do sada smo dosta koristili usluge HGK i mislimo da su benifiti jednog ovakvog udruženja gospodarskih čimbenika dobri i veliki te da na taj način treba nastaviti i dalje.