Izvor: Shutterstock

Diana Breko, direktorica Gospodarske zone Kukuzovac d.o.o., Sinj

Objavljeno: 19. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Izuzetno smo zadovoljni suradnjom sa Županijskom komorom Split, Odsjekom za međunarodne odnose. Suradnja s Komorom tim je značajnija što je riječ o trgovačkom društvu osnovanom za realizaciju projekta od općeg interesa za razvoj gospodarstva Grada Sinja, a i zbog toga što nam ograničeni kapacitet zaposlenika (imamo samo dva zaposlena) onemogućava da budemo upoznati i prisutni na svim manifestacijama i gospodarskim susretima na kojima možemo prezentirati projekt Gospodarske zone Kukuzovac.

Suradnja s Komorom izuzetno nam je olakšala poslovanje kroz promociju zakona koji se odnose na investicije, poreznu politiku, benefite države u poticanju razvoja poduzetništva i drugo.

Prepoznajući projekt realizacije i razvoja Gospodarske zone Kukuzovac kao izuzetno značajan za Grad Sinj i Splitsko-dalmatinsku županiju, Komora je organizirala susrete sa stranim i domaćim potencijalnim investitorima, bilo u poslovnom sjedištu u Splitu, a češće u prostoru radne zone gdje su se potencijalni investitori, kao pojedinci ili delegacije regija i država, mogli na licu mjesta uvjeriti u opravdanost i isplativost eventualnog investiranja. Ti susreti pomogli su nam u širenju kontakata i daljnje marketinške promocije naše zone.

Predstavnici Društva vrlo često su bili pozivani na sastanke u Komori upriličene s veleposlanicima i konzularnim predstavnicima zemalja u okruženju, a sve u cilju privlačenja investicija u našu regiju.

Ne možemo ovom prilikom ne istaknuti i direktne usmene kontakte sa zaposlenicima Komore u svrhu dobivanja potrebnih informacija i sugestija.

I na kraju, nadamo se da će se dosadašnja vrlo uspješna suradnja nastaviti na obostrano zadovoljstvo i da će Komora i dalje biti mjesto aktivne potpore svim razvojnim projektima i poduzetnicima, na čemu unaprijed zahvaljujem.