Devet hrvatskih izlagača predstavlja svoje proizvode na Međunarodnom sajmu Vitafoods Europe u Ženevi

Vrijeme održavanja: 09.05.2017. - 11.05.2017.
Na Međunarodnom sajmu nutraceutike, dodataka prehrani, funkcionalne hrane i pića te industrije prirodne kozmetike Vitafoods Europe 2017, među 900 izlagača sudjeluje i 9 hrvatskih tvrtki u organizaciji Hrvatske gospodarske komore

Vitafoods Europe jedan je od najvećih sajmova namijenjen proizvođačima i dobavljačima sirovina za nutraceutiku, dodatke prehrani, funkcionalnu hranu i piće te industriju prirodne kozmetike.

Treću godinu zaredom Hrvatska gospodarska komora organizira zajedničko sudjelovanje članica na sajmu Vitafoods Europe 2017, koji će se održati od 9. do 11. svibnja na ženevskom sajmu Palexpo.

Posebno nas veseli što je svake godine sve veći interes naših tvrtki za sudjelovanje na sajmu. Ove će godine na izložbenom prostoru od 68 četvornih metara svoje proizvode predstaviti devet hrvatskih tvrtki iz djelatnosti dodataka prehrani: Almagea d. o. o., Apipharma d. o. o., Aronia live d. o. o., Fidifarm d. o. o., Kemig d. o. o., obrt Radovan Petrović, Pip d. o. o., Yasenka d. o. o. i  Vitastiq d. o. o.

U 2016. godini na sajmu se predstavilo 900 izlagača. Tijekom tri dana ženevski Palexpo ugostio je više stotina dobavljača sirovina i proizvođača gotovih proizvoda, a posjetilo ga je 17.600 posjetitelja kojima su predstavljena najnovija dostignuća iz ovog područja.

Više informacija o sajmu možete pronaći na poveznici: https://www.vitafoods.eu.com/en/welcome.html.

• Valentina Šimić Viša stručna suradnica Tel: + 385 1 4561 697 Email: vsimic@hgk.hr

Organizatori

Sektor za poljoprivredu, prehrambenu industriju i šumarstvo Tel.: +385 1 482 6066, +385 1 456 1644 Fax: +385 1 456 1545 E-mail: poljoprivreda@hgk.hr