Dani otvorenih vrata peljeških podruma: Pelješac - vinsko carstvo

Objavljeno: 22. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Nastavljajući iznimno uspješna dosadašnja iskustva, pelješki vinari i ove godine, u petak i subotu 2. i 3. prosinca, otvaraju vrata svojih podruma kako bi omogućili brojnim vinoljupcima kušnju mladih i starih vina na jedanaestoj manifestaciji Dani otvorenih vrata peljeških podruma: Pelješac- vinsko carstvo.

Detalje o manifestaciji možete  pronaći u pratećim dokumentima, lijevo na ovoj stranici.

Manifestaciju organizira udruga Pelješki vinski puti i Plavac mali te  Županijska komora Dubrovnik, Obrtnička komora Dubrovačko-neretvanske županije, pod pokroviteljstvom predsjednika Hrvatskog sabora, Dubrovačko-neretvanske županije, Grada Dubrovnika, Turističke zajednice Dubrovačko-neretvanske županije, peljeških turističkih zajednica i općina.