Edukacija izmiritelja 23. studenoga u Hrvatskoj gospodarskoj komori

Objavljeno: 06. 11. 2017. , Ažurirano: 06. 11. 2017.

Edukacija izmiritelja Centra za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori održat će se 23. studenoga, u 11 sati u dovrani C, na adresi Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Edukacija se provodi jednom godišnje kako bi izmiritelji bili informirani o svim novostima iz područja mirenja.

Edukaciju će provoditi Tanja Hučera, sutkinja Općinskog građanskog suda u Zagrebu i voditeljica Službe za mirenje i koordinator za provedbu i organiziranje mirenja pri Općinskom građanskom sudu RH.

Edukacija je besplatna, a predviđeno je vrijeme trajanja oko 3 sata.

Predmet edukacije su mnoga važna pitanja mirenja, kao npr. pravni okvir mirenja; sudsko i izvansudsko mirenje; parnični postupak – arbitraža – mirenje; sudska nagodba; nagodba u mirenju; osnove pregovaranja i mogući savjeti pregovaračima; zajednički i odvojeni sastanci tijekom mirenja; odnos između sudionika: stranke – izmiritelj; ovršnost nagodbe u mirenju.

Molimo da svoj dolazak potvrdite na e-mail adresu: mirenje@hgk.hr ili na broj telefona 01 48 48 622 najkasnije do 20. studenoga.