Izvor: web free picture

Ankica Vidaković, direktorica tvrtke Autodom Vidaković d.o.o., Slavonski Brod

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Poduzetnici trebaju više tražiti pomoć Komore

Budući da se već treći ili četvrti put susrećem s HGK-om u Slavonskom Brodu, htjela bih se osvrnuti na njegov rad tj. moje iskustvo u radu s njim. Imala sam priliku sudjelovati na nekoliko seminara, od kojih je zadnji bio o novom načinu podnošenja izvješća posebnog poreza za motorna vozila putem e-carine i smatram da je seminar bio odlično organiziran i da mi je to olakšalo početak rada na podnošenju e-trošarine. Također smo na vrijeme dobili poziv i primili sadržaj seminara.

Uz to, HGK mi je pomogao oko ishođenja potvrde o podrijetlu robe koja mi treba za stranku, kupca koji povlači sredstva iz EU fondova i mislim da ću ubuduće to vrlo brzo realizirati upravo zahvaljujući pomoći i susretljivosti Komore.

Za kraj istaknula bih da bi se svi gospodarstvenici češće trebali obraćati HGK-u jer im se mogu otvoriti dodatne poslovne mogućnosti, olakšati poslovanje i povećati efikasnost.