Izvor: HGK

Adam Rendulić, direktor tvrtke Arator d.o.o., Lovas

Objavljeno: 20. 09. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Značajna pomoć pri povratu nakon rata

Naša poljoprivredna tvrtka bavi se ratarstvom i ima farmu od 400 muznih krava. Sa Županijskom komorom Vukovar aktivno i dobro surađujemo, naročito otkad smo se vratili iz progonstva na opustošeno područje. Trebalo je oživjeti poduzetništvo, proizvodnju i poljoprivredu. Komora je tu odigrala značajnu ulogu povezujući nas s drugim državnim institucijama i na razini Županije. Smatram da Komora ima značajnu ulogu u poduzetništvu, a može učiniti mnogo i u našoj županiji kao i na području cijele Hrvatske, a isto tako povezujući nas s drugim poduzećima u Europskoj uniji i s tamošnjim trendovima. To nam je nasušna potreba. Moramo se povezati, a Komora nam mora i može pomoći da se u tome što bolje snađemo.