Izlagači Virovitičko-podravske županije na 18. Međunarodnom sajmu poduzetništva MESAP 2016

Objavljeno: 17. 06. 2016. , Ažurirano: 14. 09. 2016.

Od 17. do 19. lipnja, u Nedelišću, na 18. Međunarodnom sajmu poduzetništva Mesap 2016, posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, svoje proizvode predstavilo je sedam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije.

Od 17. do 19. lipnja, u Nedelišću, na 18. Međunarodnom sajmu poduzetništva Mesap 2016, posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, svoje proizvode predstavilo je sedam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Dam d.o.o. Lozan - ljekovito bilje; kamilica, Brana d.o.o. Virovitica - proizvodnja prirodnih voćnih sokova, ULO hladnjača za voće i povrće, izgradnja komunalne infrastrukture, izgradnja sustava navodnjavanja, izgradnja hidrograđevinskih objekata, Meta-plast d.o.o. Pitomača – izgradnja i opremanje plastenika, Mustač-commerce Virovitica – prirodni alkoholni ocat, prirodni vinski ocat i prirodni jabučni ocat, Poison City d.o.o. Otrovanec – ljekovito bilje, eterična ulja, Pustara Višnjica d.o.o. Višnjica – turistička ponuda, Spider grupa d.o.o. Pitomača -  Gardenolo proizvodi  - organski čajevi i jestiva ulja.

Dugogodišnja suradnja Županijskih komora Virovitice i Čakovca, odvija se na način da Virovitičani predstavljaju gospodarstvo svoje županije na Mesap-u, dok Županijska komora Čakovec predstavlja gospodarstvo Međimurske županije na Viroexpu međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede u Virovitici, što je rezultiralo povećanjem obima međusobne gospodarske suradnje tvrtki iz Međimurske i Virovitičko-podravske županije.